אתר העיר אתונה
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

סיורים מודרכים באתונה [ גם בעברית]

סיור מודרך פרטי באתונה עם מלווה דובר עברית
לא זמין כעת. לסיורים באנגלית info@findtaxi.gr 

הסיור המודרך שלנו בעברית באתונה יתחיל מהמלון שלכם (במידה ומרכזי), שם תפגשו את המדריך שלנו ותצאו ל-6 שעות של סיור רגלי. הסיור כולל ביקור בספוטים המרתקים והחשובים של מרכז אתונה וביניהם: כיכר סינטאגמה והחלפת המשמרות של חיילי המשמר, בית הפרלמנט היווני, שכונת הפלאקה [אתונה העתיקה, למרגלות האקרופוליס], כיכר מונאסטיראקי, הגנים הלאומיים , איצטדיון פנאטינאיקו שאירח את האולימפיאדה הראשונה בהיסטוריה של העידן המודרני. בין לבין תוכלו גם לטעום ממטעמי אתונה. אם אתם עם ילדים נשתדל לספק לכם מגוון חוויות במהלך המסלול. עלות הסיור המודרך בעברית באתונה אינה כוללת את האוכל, ואינה כוללת כניסה לאתרים כלל. שימו לב, אנו ממליצים להכנס לאתר האקרופוליס עצמו או למוזיאון האקרופוליס עצמאית ובהזדמנות אחרת. ביקור באתרים אלה גוזלים זמן רב ואינם מתאימים להיכלל בסיור.  מומלץ לקחת את הסיור שלנו באתונה לצורך היכרות עם מרכז אתונה, הסיור כיפי וחוויתי, הוא אינו סיור "כבד", זמן להנות! וכן, מומלץ לעשותו ביומכם הראשון בעיר כיוון שהמדריך יצייד אתכם גם בהמלצות להמשך ובטעם לעוד.

לגבי סיורים באתונה עם מיניבוס, או אוטובוס עם מדריך דובר עברית או מדריך באנגלית יש ליצור קשר עם Maria מחברת Ard athens במייל הבא: info@findtaxi.gr 

עוד על הסיורים שלנו ועל סיורים והדרכות אחרות באתונה והסביבה: אנו מפעילים מדריכים מנוסים באתונה דוברי אנגלית ועברית, בנוסף אנו פועלים בשיתוף פעולה עם חברת ההסעות האיכותית ARD המספקת הדרכות איכותיות וכלי רכב נוחים, ממוזגים וחדשים לסיורים והסעות. נשמח להעמיד לרשותכם את הסיורים המודרכים שלנו באתונה והסביבה ועד יעדים מרוחקים יותר, הכל ברמה הגבוהה ביותר של הדרכה ונוחות. מזוג ועד קבוצות של 100 איש או יותר. כולל גם ימי טיול מיוחדים למטאורה, דלפי, קורינתוס ונאפליו, קייפ סוניון ועוד. את הסיורים רצוי להזמין מישראל מראש. המשרד שלנו באתונה נמצא ברחוב סיגרו 36 Syngrou  (שתי דקות הליכה ממוזיאון האקרופוליס).

המלצות:

אני רוצה להודות לכם על הסיור המודרך בעברית שהיה לנו באתונה. המדריך אלברטו היה ממש מצויין. הוא בן אדם מאד נחמד, ובעל ידע אינסופי ביוון בכלל ובאתונה בפרט. הסיור היה באווירה מאד טובה, והוא לקח אותנו גם למקומות נוספים שלא היו רשומים באתר, אנא הודו לאלברטו בשמנו שוב, ובטוחני שכל סיור איתו בעתיד, יהיה חוויה מאד נעימה.

הי דניאל, ברצונינו להודות לך מקרב לב על הסיור בהדרכתו של אלברטו בעיר אתונה לפני שבוע. אלברטו מכיר את העיר היטב, מבין את רוח המקום ויודע היסטוריה, אמנות ופוליטיקה יוונית מצויין. זכינו בהיכרות מעמיקה עם המקום ונהנו מאד מדרך העברת הדברים, אלברטו לבבי, מקצועי ומלא רצון לסייע ולייעץ בכל נושא שצץ במהלך הסיור. כן ירבו מדריכים מעולים שכאלה. אביטל ואיתן מכטר

שלום.לפני כחודש ערכנו סיור מודרך בעברית באתונה עם מדריך בשם גברילוס. מאד נהננו מהסבריו ואופיו הידידותי ורצינו ליצור איתו קשר. אפשר לקבל בבקשה את המייל או מס הטל שלו? בברכה - משפ' תבור-גרינברג (2+3 ילדים).

שלום ותודה לכם על הסיור הנפלא שארגנתם לנו עם לוסי, היא הייתה נהדרת וגם עזרה לנו בעוד המלצות לאחר הסיור שהיה מרתק בפני עצמו. תודה רבה שוב, משפחת עמיהוד.

שרית שלום, הסיור עם גברילוס היה נעים וכיפי, הגמישות שגברילוס הפגין כלפי הרצונות המשונים שלנו בנושא קניות מיוחדות הייתה כל כך נוחה שיכולנו להמשיך לטייל איתו עוד כמה שעות בכיף וללא ספק נמליץ על הסיור איתכם בכל הזדמנות, תודה על הכל וגם תודה על ההמלצה על המלון, בדיוק במיקום הטוב ביותר באתונה, עכשיו אחרי 3 ימים באתונה אנחנו יודעים שהיה חשוב לקחת את עצתכם, תודה, משפחת שגב.

שרית שלום, רצינו לומר תודה גדולה עם הסיור שהיה לנו עם ספירוס, הוא פשוט נהדר, יודע כל כך הרבה גם על ההיסטוריה של יוון וגם על ההיסטוריה של ישראל והוא בן אדם מקסים, מאלתר לבקשות של הילדים ומפתיע כל פעם מחדש, פשוט הנאה וסיור נהדר, תודה רבה על ההמלצה, משפחת אלדר.

הסיורים המומלצים ביותר, ספרו לנו מה אתם רוצים ואנו ניתן את הפרטים הנוספים ונבצע הזמנה:

1. יום סיור מודרך בעברית במרכז אתונה (רגלי)
2. סיור קולינארי בעברית באתונה (רגלי)
3. יום סיור מלא במיניבוס באתונה כולל הדרכה בעברית (ברכב)
4. יום סיור ברכב מרצדס חדיש עם הדרכה באנגלית, עד 4 איש
5. יום סיור מלא מאתונה למטאורה כולל הדרכה באנגלית
6. יום סיור לאגם ווליגמני, כיף סוניון ומקדש פוסידון בהדרכה באנגלית
7. טיול הדגל לחבל אפירוס בצפון יוון - מינימום 4 ימים - הדרכה באנגלית או עברית
הערות לגבי הסיור בעברית באתונה עם צוות אתר אתונה הישראלי

+ שימו לב החלפת משמרות בבניין הפרלמנט  אינה מתקיימת כל הזמן, לכן לא נתעכב שעות רק בשביל זה, תהיו קלילים, אוקי?..
+ עצירת האוכל אינה במסעדה, גם זה לוקח זמן מהטיול, לכן נעצור לאכול אוכל רחוב מפורסם, גם טעים וגם לא מבזבז זמן של הסיור.
+ המסלול ניתן לשינוי אם יש לכם בקשות מיוחדות : קניות, ילדים, יונים בכיכר וכיוצ"ב, יש לעדכן את המדריך בתחילת הסיור!
+ רוב ההדרכה מתרכזת בנושאים של מיתולוגיה, ארכיאולוגיה, ארכיטקטורה ויהדות אתונה.
+ תחילת הסיור מהמלון שלכם באתונה, אבל נסו לא לקחת מלון בכיכר אומוניה, אתם מקלקלים לעצמכם את הביקור באתונה! ראו מומלצים
+ לאחר הזמנת הסיור תקבלו מאיתנו אימייל אישור בדוא"ל עם כל הפרטים, רצוי לשמור על טופס הזמנה זה.Full day in Athens with van and English escort

הנהג שלנו ורכבו ימתינו לכם במקום המפגש המדויק (בדרך כלל המלון שלכם), בהתאם לשעת היציאה שנקבעה. הסיור שלנו מתחיל בכיכר המפורסמת ביותר באתונה – סינטגמה (כיכר החוקה). שם תוכלו לראות כמה מהמלונות המפורסמים ביותר בעיר, אשר ניצבים אל מול בניין הפרלמנט היווני. נמשיך בנסיעה לאורך רח' פיללינון (Philellinon) עד שנגיע לאתר ההיסטורי - שער אדריאנוס. בתקופת האימפריה הרומית, שער זה הפריד בין 2 חלקיה של העיר אתונה: מזרח אתונה הרומית ומערב אתונה היוונית. מיד מאחורי שער אדריאנוס נמצא המקדש ההיסטורי של זאוס האולימפי. כיום, ניצבים שם עדיין 15 עמודים. נעשה כאן עצירה קצרה, ותוכלו לבקר באתר ולראותם מקרוב.
משם נמשיך לכיוון איצטדיון קלימרמרו (Kalimarmaro Stadium) בו נערכו המשחקים האולימפיים בשנת 1896, כאן נעצור לכמה דקות בכדי שתוכלו לצלם כמה תמונות ולהתפעל מהמבנה. נמשיך בנסיעה לאורך רח' הרודוס אטיקוס שם נמצאים ארמון הנשיאות ובית ראש הממשלה. נעצור לכמה דקות בכדי שתוכלו לצפות בטקס החלפת המשמרות הנשיאותי ובחיילי המשמר עם בגדיהם הייחודיים. נראה גם את Zapion Megaro ואת קבר החייל האלמוני. נפנה לכיוון מרכז העיר ונראה את הכנסייה הקתולית, האוניברסיטה, האקדמיה של אתונה והספרייה הלאומית. נעצור כאן לכמה דקות כדי שתוכלו להתפעל מהבניינים. נמשיך בדרכנו אל הפרלמנט הישן, הנמצא ברח' Stadiou, שם ניצב פיסלו של קולוקוטרוניס רכוב על סוסו – אחד מגיבורי מלחמת העצמאות של היוונים מעול הטורקים בשנת 1821. כעת נבקר באקרופוליס – ערש התרבות האנושית. הרכב ימתין לכם כאן במשך שעתיים בכדי שתוכלו לסייר באתר זה שהוא אחד משבעת פלאי העולם החדשים. לאחר הביקור באקרופוליס ואם מתאפשר, ניסע לגבעת ליקאביטוס (גבעת הזאבים) הנקודה הגבוהה ביותר באתונה ממנה נשקף נוף פנורמי של העיר. במידה ותרצו תוכלו לעשות כאן הפסקה לישיבה באחד מבתי הקפה, נסיים את הסיור בביקור במוזיאון החשוב ביותר - מוזיאון האקרופוליס החדש, בו תוכלו לראות את הפריטים ההיסטוריים ואוצרות התרבות היוונית.  בסיום הביקור במוזיאון יקח אתכם הרכב שלכם בחזרה לנקודת האיסוף. משך הסיור 8 שעות. עלות הכניסה לאתרים אינה כלולה במחיר הסיור.
להזמנה צרו קשר באנגלית עם: info@findtaxi.gr
 


Night tour in athens

אתונה של הלילה שונה מזו של היום. בלילה ניקח אתכם למיקומים המייחדים ביותר את אתונה של הלילה, כולל סיור בפרברים של העיר פיראוס, נמל מיקרולימני, גליפאדה. נעלה לראש גבעת ליקאביטוס למיקום ממנו נשקף נוף פנורמי מלא של העיר אתונה ואל האקרופוליס המואר בתאורה מרהיבה. אחד הסיורים האהובים ביותר על הבעלים של אתר אתונה הישראלי!!
להזמנה צרו קשר באנגלית עם: info@findtaxi.gr 


Zagori

אחת מאפשרויות הדגל שלנו, החל מ-4 ימי טיול למיקום המרהיב ביותר ביוון וביקור במיקומים הקסומים והמרתקים ביותר בכפרי זגוריה: קניון ויקוס, פולס אוף רוגובו, נהר הוידומאטיס, הכפרים פפיגו, מיקרו פפיגו, אריסטי, דילופו, כולל ביקור במטאורה ובחבל צומרקה ההררי והמיוחד. הטיול כולל לינה במלונות בוטיק מעולים. כולל נהג/מדריך דובר אנגלית או עברית שיאסוף אתכם מאתונה ויחזיר אתכם לאתונה. בדרך לכפרי זגוריה תבקרו גם בתעלת קורינטוס, גשר ריו אינטריו, מפרץ אמפילוכיה ועוד. בקיצור, טיול של תענוג יווני בצפון יוון. ניתן לצאת לטיול מיוחד זה החל מזוג ועד קבוצה של 14 איש. [מומלץ במיוחד]! אבל תהיו מוכנים להרבה נסיעה, חותכים את כל יוון עד צפון מערב יוון וחזרה, סה"כ קרוב ל-1200 ק"מ, אבל של אחלה הרפתקה ואחלה נופים!
להזמנה צרו קשר באנגלית עם: info@findtaxi.gr 


Outside of Athens tour

סיור במונית, או van, או מיניבוס, או אוטובוס או מספר אוטובוסים, תלוי במספר האנשים לכל מיקום ביוון מאתונה הניתן להגעה בזמן סביר - קייפ סוניון, נאפליו, אפידברוס, קורינטוס, דלפימטאורה, מונמבסיה,ועוד . כל הסיורים ברכבים חדישים ומתוחזקים היטב, ממוזגים ומרווחים ובליווי הסברים באנגלית על ידי הנהג/מלווה. 
להזמנה צרו קשר באנגלית עם: info@findtaxi.gr 

בשיתוף: http://www.findtaxi.gr   ראו גם  : טיול משפחות ביוון - סיור מודרך ברומא בעברית -  מדריך עברית בברלין   - סיור מודרך בסלוניקי בעברית  - ראו גם טיול מאורגן ליוון


 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il